Suverehvide TOP 5

Suverehvide TOP 5: kas soodsa hinnaga rehvid on hea valik?

Auto hoolduskulude vähendamiseks on väga mitmeid võimalusi. Osad autoomanikud kaaluvad suvel talverehvidega sõitmist või kasutatud rehvide ostmist. Küll aga ei pruugi see olla otstarbekas valik, kuna rehvid on aastatega märksa taskukohasemaks muutunud: terve jooksu rehvide hind jääb mitmetel rehvimõõtudel hinnavahemikku 120 - 200 eurot. Uued rehvid pakuvad paremat haarduvust ja juhitavust, samuti on need vaiksemad. Väikese lisakulutuse juures võid aga arvestada, et uued rehvid peavad vastu 2 - 3 hooaega.

Tasub meeles pidada, et isegi säästuklassi suverehvid on soojal aastaajal turvalisemad kui kõrgemas hinnaklassis Premium klassi talverehvid.

Järgnevalt leiad Rehvid123 spetsialistide poolt kokku pandud suverehvide valiku:

 

Laufenn S FIT EQ - alates 35,50 €

Laufenn on Lõuna-Korea kaubamärgi Hankook Tyres tütarbränd. Rehve ise toodetakse Indoneesias. Aastal 2013 investeeris Hankook Tyres uue rehvitööstuse ehitamiseks enam kui 1,1 miljardit dollarit.

laufenn rehvid

 

Kumho Ecowing ES31 - alates 39,50 €

Kumho Tyres on Lõuna-Korea kaubamärk, kel on ühtekokku 3 rehvitehast. Igal aastal toodab Kumho üle 68 miljonit rehvi, mida müüakse enam kui 180 erinevas riigis.

kumho rehvid

 

Kumho HS51 Solus (Ecsta) - alates 42,50 €

Ecsta seeria rehvid on hea valik, kui otsid sportlikku ja turvalist lahendust.

Kumho rehvid

 

Kormoran Road Performance - alates 31,50 €

Kormoran on Euroopa kaubamärk, mida toodetakse Poola Stomil Olsztyni tehases. Enam kui 28 aasta pikkuse rehvitööstuse kogemusega Kormoran on tarbijate hulgas kõrgelt tunnustatud. Kormoran on ühtlasi ka maailma suurima rehvitootja Michelini tütarettevõte.

Kormoran rehvid

 

 

Kleber DYNAXER HP4 - alates 42,50 €

Kleber on 1910. aastal Prantsusmaal asutatud ettevõte, mis kuulub alates 1980. aastast Michelini kontserni alla. Kleber on müügimahult Euroopa rehvibrändide hulgas suuruselt kuues.

Kleber rehvid

 

 Kutsume Sind julgelt meie e-poodi rehvidega tutvuma!

Loe edasi

Rehvirõhk
Õige rehvirõhk on optimaalse kütusekulu ja rehvi pika eluea jaoks hädavajalik.
Kuidas õigete mõõtmetega rehve otsida?
Konkreetsele autole sobivad rehvimõõdud ja rehvirõhud on kirjas autol all olevate rehvide külgedel. Rehvirõhud võivad olla näidatud kütuseluugi siseküljel.
Rehvide märgistused
Rehvidel oleva informatsiooni lugemine ja mõistmine.