Toodete tarnimine

Kui tellimuse summa ületab 300 € piiri, on tarne üle Eesti TASUTA (v.a Hiiumaa). Kui aga ostusumma jääb alla 300 €, on tarne hind 7,5 € (Hiiumaa puhul 49€*)

 

Üldine informatsioon tarne kohta

Enamus tellimusi tarnitakse 1-2 tööpäeva jooksul. Tellimuses olevate individuaalsete toodete tarne võib varieeruda. Täpsem tarneaeg on kirjas iga toote kõrval. Teeme endast kõik võimaliku, et kõik tellimused võimalikult kiiresti klientideni tarnida. Siiski tuleb aeg-ajalt ette tarnete hilinemist, mistõttu soovitame näiteks rehvivahetuse aja valikul sellega kindlasti arvestada!

Mugav tarne otse aadressile

Internetipoes REHVID123.EE saate tellimusi esitada igal päeval ja igal ajal. Tooted tarnitakse teieni kella 8:00 ja 18:00 vahel ning tarnepäeva hommikupoolikul saadetakse teile ka vastavasisuline SMS.

Toote tarneaeg on kuvatud toote kirjelduses. Erinevatel asjaolude tõttu, mis on kirjas Ostutingimustes, võib tarneks ettenähtust kauem aega kuluda. Kui tarneviis või aeg teile ei sobi või teil on sellega seoses muid küsimusi, võtke meiega e-posti teel ühendust: klienditugi@rehvid123.ee

Toodete kättesaamine

Toodete kättesaamise hetkel kinnitate seda allkirja andmisega kullerile. Kui märkate, et teile saadetud kaup on rikutud, vigastatud või see on tellitust erinev, keelduge tarnest ning täitke sellekohane blankett, kus märgite ära keeldumise põhjuse. 

 

* Hiiumaale saatmisel kehtib paraku erihind 49€.