Sailun rehvid

Ettevõte Sailun oli asutatud 2002-ndal aastal Hiinas, Qingdao majandusliku ja tehnilise arengu keskuse Rahvuslikus piirkonnas, paari suure korporatsiooni ja rehvitööstuse ekspertide poolt Qingdao Teaduse ja Tehnoloogia Ülikooli tehnilise abiga, mille eesmärgiks oli rehvitööstuse areng Hiinas. Sailun- see on esimene rehvitootja, mis ühendas tootmise, uuringud ning demonstratsioonilise tehnika üheaegselt koos uue toodangu väljatöötamisega. Eksperdid, kes tulid tööle ettevõttesse Sailun, juurutavad aktiivselt kogemuse ning innovaatilised uuringud ja väljatöötamised maailmaklassi rehvide projekteerimisel ja tootmisel mistahes tüüpi transpordiliigi jaoks, s.h kasutatakse selliseid disaini ja kolmemõõtmelise visualiseerimise tehnoloogiaid, mis lubavad vähendada projekteerimise perioodi, parandavad täitmise kvaliteedi ning vähendavad kulusid.

Praeguseks investeerib ettevõte Sailun üle kolmandiku oma ressurssidest uuringutesse ja väjatöötamistesse. Tettevõtte teadusuuringu keskus teeb koostööd teiste instituutide ja ülikoolidega, sellistega, nagu Zhejiang Ülikool, Kaitseministeeriumi Rahvuslik Tehnikaülikool ning Qingdao tehnika ja teaduse Ülikool. 2009-ndal aastal olid Sailun ning Qingdao tehnika ja Teaduse Ülikool välja valitud rehvide tootmistehnoloogiate Rahvusliku Uurimiskeskuse loomiseks.

Sailun ekspordib oma toodangut kümnesse Euroopa, Aasia, Ameerika ja Aafrika riiki ning regiooni. Ettevõtte areneb tohutus tempos ning perioodil 2008 kuni 2010 aasta tootmismahud suurenesid 2,8 miljonist kuni 9,1 miljoni radiaalrehvini.

Hind: Kõik

495 toodet hinnaga alates 30 € kuni 148 €

Oma autole sobilike pakkumiste nägemiseks sisesta rehvi mõõdud.