Bridgestone

Bridgestone rehvid

Bridgestone rehvid pakuvad suurepärast haarduvust teega - seda olenemata väljas valitsevatest ilmastikutingimustest. Just selle tõttu kasutatakse Bridgestone rehve muuhulgas ka vormelisarjas F1.

Maailmas ei ole just palju ettevõtteid, kelle omanikul oli kohe alguses selge visioon, kuhu ettevõte jõudma peaks. Bridgestone asutajal Shojiro Ishibashil oli see olemas. Tärkava turumajanduse algusaegadel keskendus ta turu uurimisele ning tootis 1930. aastal oma esimese rehvi. Natuke aega hiljem mõistis ta, et peab saama Jaapani rehvituru liidriks. Selleks lõi ta 1931. aastal firma nimega Bridgestone. Tänapäevase nime jaoks lõi ta variatsiooni oma nimest Ishibashi, mis tõlkes tähendab „kivisilda” («stone bridge») - Bridgestone. Kodumaalt alustades plaanis ta saada tuntuks üle kogu maailma.

Tänu üle 80 aastasele kogemusele ja kaasaegsete tehnoloogiate kasutamisele on Bridgestone nii Jaapanis kui ka üle terve maailma number üks rehvitootja. Pidev tootearendus, parimad tehnilised lahendused, innovatsioon, erinevad mustrikombinatsioonid ja kvaliteetsed materjalid tagavad Bridgestone rehvidele maailmatasemel kvaliteedi ja tuntuse. Viimaste tehnoloogiate kasutamine ja pideval toimuv tootearendus tagavad parimad võimalikud lahendused mistahes nõudlusega klientidele. Olgu selleks suve- või talverehv - Bridgestone on alati liidrikohal.

Bridgestone töötajad püüavad alati valmistada kõrgeima kvaliteediga rehve. Avalikkuse huve silmas pidades on Bridgestone muuhulgas ka väga keskkonnasõbralik rehvitootjaBridgestone Ecopia seeria rehvid on ületamatult stabiilsed ja suurepärase reageerimisvõimega, omades samas väga väikest veeretakistus, mis annab kokkuhoiu kütuselt ning vähendab CO2 heitmeid.


Bridgestone
 moto on«Usaldusväärsus ja uhkus», mis peegeldab ettevõttes valitsevat mentaliteeti ja vastutustundlikkust, valmistamaks ainult parimaid rehve!

Filtrid

1768 toodet hinnaga alates 70 € kuni 1056 €

Oma autole sobilike pakkumiste nägemiseks sisesta rehvi mõõdud.

Populaarsed Bridgestone mudelid