20 uut talverehvimudelit aastal 2021.

 

Kui kavatsed sellel aastal uued rehvid osta, tasub teada, millised on selle hooaja uusimad mudelid. Need rehvid on enamasti toodetud käesoleval aastal ja on väga värsked.

BF Goodrich G-Force Winter2

Sellel rehvimudelil on suur vastupidavus vesiliule ja libisemisele. Usaldusväärne haardumine nii märjal asfaldil kui ka lumisel teel.

Goodyear UltraGrip 9+

Goodyear on Premium klassi rehv. Suurepärane pidurdusteekond lumisel teekattel, kõrge mugavus ja suurepärane vastupidavus vesiliule on Goodyear UltraGrip 9 visiitkaartideks!

Bridgestone Blizzak LM005

Bridgestone Blizzak LM005 rehvid on mõeldud lumiste ja vihmaste tingimuste jaoks. Need on ühed parimad talverehvid lume läbimiseks ja veojõu tagamiseks. 

Gislaved Euro Frost 6

Gislaved Euro Frost 6 on Rootsi rehv, mis on talvistel lumistel ja jäätunud teedel usaldusväärseks partneriks.

Barum Polaris 5

Barum Polaris 5 on parima hinna ja kvaliteedi suhtega rehv. Suurepärane haardumine lumel, turvaline sõitmine märjal teel, kõrge mugavus - Polaris 5 pakub seda kõike väga atraktiivse hinnaga.

Nexen WinGuard Snow'G 3 WH21

Nexen WinGuard Snow G3 - suurepärane juhitavus madalatel temperatuuridel ja usaldusväärne haardumine nii märjal kui ka kuival teepinnal. Ideaalsed neile, kes sõidavad põhiliselt linnas.

Nexen Winguard Ice Plus

Nordic tüüpi talverehvid karmide talveolude jaoks. Need sobivad suurepäraselt kõigile, kes sõidavad pigem halvasti puhastatud ja jäistel teedel.

Hankook Winter i*Cept Evo3 (W330)

Hankook Winter i*Cept Evo3 rehvid on ajakirja AutoBild poolt kõrgelt hinnatud. Need on talvistes tingimustes väga usaldusväärsed - nii lumisel, märjal kui ka kuival teel.

Maxxis Premitra Snow WP6

Premitra Snow WP6 on hästi tasakaalustatud rehv ilma ühegi selge puuduseta. Maxxis on maailma suuruselt kümnes rehvitootja ja areneb kiiresti. 

Toyo Observe S944

Tänu uutele materjalidele, konstruktsioonile ja kummisegule pakub see rehvimudel ettearvatavat ja mugavat sõitu talvistes tingimustes. Suurepärane jõudlus lumisel teel ja stabiilne juhitavus märjal pinnal.

General Tire Snow Grabber Plus

See rehvimudel on spetsiaalselt mõeldud maasturitele ja nelikveoga sõidukitele. Selliste autode omanikel tasub seda rehvi tähele panna. General Tire kuulub Continental gruppi, mis tagab kõrge kvaliteedi.

Michelin X-Ice Snow

Michelin X-Ice Snow on jää peal pidurdamise liider ja väga ohutu ka lumel. See on kahtlemata üks parimaid rehve.

Continental VikingContact 7

Ka see on Premium klassi rehv. Continental VikingContact 7 on põhjamaistes talveoludes ideaalne.

Yokohama iceGUARD iG53

Yokohama iceGuard iG53 rehvid on jääl ja lumel maksimaalse jõudlusega. Võrreldes eelmise mudeliga on iG53 protektor täiesti uue disainiga.

Continental WinterContact TS870

Continental WinterContact TS870 on 2021. aasta mudel. Tootja andmetel pakub see rehv täiuslikku juhitavust lumisel ja jäisel teel, tõhusat kaitset vesiliu eest, see on vastupidav ja kütusesäästlik.

Goodride Z507

Hiina rehvitootja ZC Rubber uus mudel. Goodride (Westlake) Z507 on mõeldud ohutuks sõiduks lumistes oludes.

Taurus/Kormoran Winter

Taurus ja Kormoran rehve valmistatakse Michelini tehastes. Need pn tõhusad nii lumisel kui ka märjal teel. Täiustatud kummisegu aitab vähendada kütusekulu. 

Riken/Kormoran Snow

Riken Snow ja Taurus Snow on täiesti identsed rehvid. Seega tasub valida need, mis on parajasti soodsama hinnaga.

Laufenn I Fit PLUS LW31

Sellel rehvimudelil on suurepärane haardumine ja stabiilsus märgades tingimustes, hea haardumine ja tõhus pidurdamine lumel.

Zeetex WH1000

Lisaks suurepärasele hinnale on Zeetex WH1000 rehvidel ka muid eeliseid: stabiilsus suurtel kiirustel, hea vastupidavus vesiliule, tõhus pidurdamine märjal teel ja suur sõidumugavus.

Loe edasi

Kuidas õigete mõõtmetega rehve otsida?
Konkreetsele autole sobivad rehvimõõdud ja rehvirõhud on kirjas autol all olevate rehvide külgedel. Rehvirõhud võivad olla näidatud kütuseluugi siseküljel.
Rehvirõhk
Õige rehvirõhk on optimaalse kütusekulu ja rehvi pika eluea jaoks hädavajalik.
Rehvide märgistused
Rehvidel oleva informatsiooni lugemine ja mõistmine.